Oferta » Zabawki

W ofercie posiadamy w ciągłej sprzedaży ponad 10 000 artykułów. Proponujemy Państwu zabawki dla dzieci w każdym wieku, dla chłopców i dziewczynek.
Lalki typu Barbie, funkcyjne, zwykłe, akcesoria dla lalek, wózki lalkowe, różnego rodzaju zestawy dla dziewczynek, pralki, maszyny do szycia, zestawy garnków, maskotki pluszowe i ozdoby. Samochody i pojazdy zdalnie sterowane, na kabel, typu 'pullback' i 'friction', pojazdy akumulatorowe, traktorki i pojazdy na pedała, modele do składania i sklejania, klocki konstrukcyjne. Gry planszowe i elektroniczne, puzzle i układanki logiczne. W okresie letnim w sprzedaży posiadamy zestawy piaskowe i różnego rodzaju zabawki do piasku, baseny, materace, kółka i inne artykuły plażowe. Ponadto artykuły sportowe jak piłki nożne, do kosza i do siatkówki, zestawy rakiet do badmingtona, tenisa, piłeczki, lotki, rzutki, bile, latawce.
 
Oferujemy produkty marek takich jak: Lego, Cobi, Mattel, Simba, Moxie, Axiom, Sandy, Roxi, Disney, Fisher Price, Cararama, Carrera, Wader, Bburago, Maisto, Welly, Revell, Academy, Piko, Thomas, Intex, Best-Way i wiele innych.

Szczegółowa oferta w trakcie realizacji.

Realizacja: seo-stylem.pl